Anketa
Koji vam je najdraži nastavnik/nastavnica?

Sekcije i termini održavanja

1. Mala škola programiranja

  • voditelj sekcije Benjamin Topalčević
  • termin održavanja, ponedjeljak od 13.10 do 14.00 h

2. Dramska sekcija

  • voditelj sekcije Vasvija Goković
  • termin održavanja,  ponedjeljak od 13.10 do 14.00 h

3. Recitatorska sekcija

  • voditelj sekcije Namir Ibrahimović
  • termin održavanja, srijeda od 13.10 do 14.00 h

4. Nogometna sekcija

  • voditelj sekcije Željko Malinović
  • termin održavanja, ponedjeljak od 11.45 do 13.15 h

5. Odbojkaška sekcija

  • voditelj sekcije Semir Vehabović
  • termin održavanja, srijeda od 15.00 do 17.00 h

6. Mladi geografi

  • voditelj sekcije Aida Hasečić - Agić
  • termin održavanja, četvrtak od 13.15 do 14.00 h

7. Matematikom do uspjeha 

  • voditelj sekcije Elvira Grošić
  • termin održavanja, četvrtak 12.30 do 14.00 h (svaki drugi)

8. Matematikom do uspjeha 

  • voditelj sekcije Alisa Mujezinović
  • termin održavanja, četvrtak od 13.15 do 14.00 h 

9. Dodatna nastava iz fizike 9

  • voditelj sekcije Lejla Ramić
  • termin održavanja, četvrtak od 13.15 do 14.00 h

10. English reading club

  • voditelj sekcije Sanita Kalajdžija
  • termin održavanja, 

11. Klub ljubitelja njemačkog 

  • voditelj sekcije Nermina Mešanović
  • termin održavanja, ponedjeljak od 13.15 do 14.00 h

12. Muzička sekcija

  • voditelj sekcije Altijana Alić
  • termin održavanja, petak 3 čas

13. Folklor

  • voditelj sekcije Belma Šutković
  • termin održavanja, srijeda od 11.30 do 12.30 h i 12.30 do 13.30 h

14. Hor

  • voditelj sekcije Lidija Bešo
  • termin održavanja, petak 13.10 h 

15. Likovna sekcija

  • voditelj sekcije Mušo Šahman
  • termin održavanja, srijeda 13.10 h

16. Ekološka sekcija

  • voditelj sekcije Inera Isović
  • termin održavanja, četvrtak 12.30 do 13.10 h

17. Upozorenje na mine

  • voditelj sekcije Semir Vehabović
  • termin održavanja, srijeda od 13.10

18. Prva pomoć 

  • voditelj sekcije Sanela Pohara
  • termin održavanja, utorak od 17.00 do 18.30 h

19. Mladi volonteri

  • voditelj sekcije Samela Alagić
  • termin održavanja,četvrtak 13.10 h

20. Civitas

  • voditelj sekcije Samela Alagić
  • termin održavanja,srijeda 13.10 h

21. Saobraćajna sekcija

  • voditelj sekcije Aida Ređep
  • termin održavanja, četvrtak 12.25 h

22. Tehnička sekcija

  • voditelj sekcije Aida Hamidović
  • termin održavanja, srijeda 12.20 h 

23.  Dramska sekcija

  • voditelj sekcije Emina Janjac
  • termin održavanja, utorak 11.45 h

25. Bibliotečka sekcija

  • voditelj sekcije Selma Kurto
  • termin održavanja, petak 12.30 h

26.  Muzčka sekcija 

  • voditelj sekcije Nihad Hadžić
  • termin održavanja, petak 3 čas

27. Mali kreativci

  • voditelj sekcije Lamija Prašović
  • termin održavanja, utorak 12.30 h

28. Matematička sekcija za IV razred

  • voditelj sekcije Fatima Mehinović
  • termin održavanja,  srijeda 11.30 h

29. Sekcija prvih razreda hor i drama

  • voditelj sekcije Alma Mašala Ahmetagić
  • termin održavanja,petak 3 čas

30. Foto-novinarska sekcija

  • voditelj sekcije Alma Alispahić
  • termin održavanja,  srijeda 11.30 h 
31. Literarna sekcija
  • voditelj sekcije Nermina Hadžić
  • termin održavnja, 
32. Mladi fizičari 8

  • voditelj sekcije Lejla Ramić
  • termin odežavnja, 
33.  Likovna sekcija-niži uzrast
  • voditelj sekcije Dijana Dorfer Galijašević
  • termin održavanja,  

34. Dodatna nastava iz engleskog jezika

  • voditelj sekcije Esma Botulja
  • termin održavanja,
35. Planinarska sekcija
  • voditelj sekcija Sabina Solaković
  • termin održavanja vikendom