Anketa
Da li smatrate da je veliki broj izostanaka učenika ozbiljan problem?
Zahvalnica

Sekcije i termini održavanja

1. Mala škola programiranja

  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja, 

2. Dramska sekcija

  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja, 

3. Recitatorska sekcija

  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja, 

4. Nogometna sekcija

  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja, 

5. Odbojkaška sekcija

  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja, 

6. Mladi geografi

  • voditelj sekcije Aida Hasečić - Agić
  • termin održavanja, 

7. Matematikom do uspjeha 

  • voditelj sekcije Elvira Grošić
  • termin održavanja,

8. Matematikom do uspjeha 

  • voditelj sekcije Alisa Mujezinović
  • termin održavanja, 

9. Dodatna nastava iz fizike 9

  • voditelj sekcije Lejla Ramić
  • termin održavanja, 

10. English reading club

  • voditelj sekcije Sanita Kalajdžija
  • termin održavanja, 

11. Klub ljubitelja njemačkog 

  • voditelj sekcije Nermina Mešanović
  • termin održavanja, 

12. Plesna sekcija

  • voditelj sekcije Altijana Alić
  • termin održavanja,

13. Folklor

  • voditelj sekcije Belma Šutković
  • termin održavanja, 

14. Hor

  • voditelj sekcije Lidija Bešo
  • termin održavanja, 

15. Likovna sekcija

  • voditelj sekcije Mušo Šahman
  • termin održavanja, 

16. Ekološka sekcija

  • voditelj sekcije Inera Isović
  • termin održavanja, 

17. Upozorenje na mine

  • voditelj sekcije Semir Vehabović
  • termin održavanja, 

18. Prva pomoć 

  • voditelj sekcije Sanela Pohara
  • termin održavanja, 

19. Mladi volonteri

  • voditelj sekcije Samela Alagić
  • termin održavanja,

20. Civitas

  • voditelj sekcije Samela Alagić
  • termin održavanja,

21. Saobraćajna sekcija

  • voditelj sekcije Aida Ređep
  • termin održavanja, 

22. Tehnička sekcija

  • voditelj sekcije Aida Hamidović
  • termin održavanja, 

23. Sportska sekcija -mlađi uzrast

  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja, 

24.  Dramsko-lutkarska sekcija

  • voditelj sekcije Aida Zečič
  • termin održavanja, 

25. Bibliotečka sekcija

  • voditelj sekcije Selma Kurto
  • termin održavanja, 

26.  Muzčka sekcija - I razred

  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja,

27. Mali kreativci

  • voditelj sekcije Lamija Prašović
  • termin održavanja, 

28. Matematička sekcija

  • voditelj sekcije Anesa Velić
  • termin održavanja,  

29. Sekcija prvih razreda

  • voditelj sekcije
  • termin održavanja,

30. Foto-novinarska sekcija

  • voditelj sekcije Emina Janjac
  • termin održavanja,  
31. Znakovni jezik
  • voditelj sekcije Jasna Pleho
  • termin održavanja,
32. Atletika
  • voditelj sekcije Semir Vehabović
  • termin održavanja, 
33. Nogometna sekcija-mlađi uzrast
  • voditelj sekcije 
  • termin održavanja, 
34. Literarna sekcija
  • voditelj sekcije Nermina Hadžić
  • termin održavnja, 
35. Mladi fizičari 8

  • voditelj sekcije Lejla Ramić
  • termin odežavnja, 
35.  Likovna sekcija-niži uzrast
  • voditelj sekcije Dijana Dorfer Galijašević
  • termin održavanja, 
37. Sekcija za prvačiće 
  • voditelji sekcije 
  • termin održavanja, 

38. Dodatna nastava iz engleskog jezika

  • voditelj sekcije Esma Botulja
  • termin održavanja, 

39. Košarkaška sekcija

  • voditelj sekcije Nerim Herenda
  • termin održavanja, 
40. Planinarska sekcija
  • voditelj sekcija Sabina Solaković
  • termin održavanja vikendom